Referencje

Galerie zdjęć poniżej

(Photo galleries below)

WJAMM Photo

Tel: +48 501 007 403

       +48 513 775 033

E-mail: jacek@wjamm-photo.pl

E-mail: marcin@wjamm-photo.pl


Poniżej, pozwalam sobie załączyć kilka opinii o moich zdjęciach. Dziękuję autorom opinii za tak miłe słowa.„Zdjęcia bardzo mi się podobają, bo dba Pan, aby uwaga była skierowana na konkretną parę. Są wyraziste . Potrafi Pan sprawić, że  odbiorca widzi, kto jest głównym "aktorem" w kadrze. Zdjęcia wydobywają parę nawet, gdy inne są w kadrze. Nigdy sama nie robiłam zdjęć, ale domyślam się, że ważna jest "ta chwila", wyczucie momentu, w którym warto zrobić zdjęcie. Przy dynamice tańca, to na pewno jest wielką sztuką.”


„Serdecznie dziękuję za udostępnienie zdjęć. Są prześliczne i doskonałej jakości (…)”


„Dziękuję bardzo w imieniu swoim i dzieci za zdjęcia są super. Powiem (…), że niektóre ujęcia są według mnie idealne. Wiem jak im trudno zrobić dobre zdjęcie więc potrafię to docenić (…)”


„(…) dziękujemy bardzo za ładne zdjęcia. Będziemy mieli pamiątkę.”


„(...) zwracam się z zapytaniem, czy byłaby szansa udostępnienia (…) zdjęć z Turnieju Wieczystego (…) Chcielibyśmy zrobić prezent małolatom :) na gwiazdkę zwłaszcza, że zdjęcia są super.”


„Bardzo dziękuję, zdjęcia są super! Zawsze marzyłam o fajnym ujęciu które wykorzystam do ramki w domu (…) taki fotograf w domu to skarb! 😀.”


„(…) robi pan super zdjęcia (…)”


„(…) bardzo się ucieszyłam, że Pan zrobił mi takie profesjonalne zdjęcia. I to ze szczególnego turnieju - bo dla mnie pierwszego :) (…)”


„Mistrzostwo świata te zdjęcia 😂😂 "


„Uchwycone w tiulach :) Magia tańca...Piekne ujęcia.."